TypeError: null is not an object (evaluating 'document.getElementById(e.containerid).textContent') https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:35 :0 in forEach https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:35 https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:32 in i https://openweathermap.org/themes/openweathermap/assets/vendor/owm/js/weather-widget-generator.js:32 in e İÜC SKS Yurt Bursu Sonuçları

İÜC SKS Yurt Bursu Sonuçları

Yurt bursundan faydalanmaya hak kazanan öğrencilerin asil ve yedek listeleri ilan edilmiştir. Asil listede olan öğrencilerin 4 Aralık 2019 tarihine kadar yurt müdürlüğüne başvurması gerekmektedir.

ASİL Liste:

SIRA

ADI SOYADI

BİRİMİ

PROGRAMI

ASİL/YEDEK

1

ÖZGE GÜLER

VETERİNER FAKÜLTESİ

VETERİNER, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

ASİL

2

ZEYNEP DEMİR

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

GRAFİK TASARIMI, ÖNLİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

ASİL

3

SEMA HAMİDE EROL

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

ASİL

4

SENA NUR GÜL

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

ASİL

5

HAVVA GÖKGÖZ

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

ASİL

6

ZEYNEP TAŞ

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

ASİL

7

İREM SOYALAN

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

ASİL

8

HALİME SANİYE AKBAŞ

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

ASİL

9

MERYEM BETÜL ÖNER

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

ASİL

10

NAZLI TUZLUOĞLU

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

ASİL


YEDEK Liste:

SIRA

ADI SOYADI

BİRİMİ

PROGRAMI

ASİL/YEDEK

11

EDA ECEK

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

YEDEK

12

FATMANUR EKİNCİ

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

ODYOLOJİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

YEDEK

13

KEVSER YILMAZ

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

YEDEK

14

REMZİYE MAMİŞ

FLORENCE NiGHTiNGALE HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

HEMŞİRELİK, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

YEDEK

15

AYLİN ESKİOCAK

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

YEDEK

16

AYŞE İLKNUR ERÇİN

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

YEDEK

17

BÜŞRA ÇELİK

HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

YEDEK

18

NESLİHAN KABAK

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

YEDEK

19

İLAYDA NELİK

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

RADYO VE TELEVİZYON TEKNOLOJİSİ, ÖNLİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

YEDEK

20

MERVE HASANBAŞ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ, LİSANS PROGRAMI, (ÖRGÜN ÖĞRETİM)

YEDEK